Badminton


HRAJETE stejně jako my begminton, begbinton, bedbington i begminkton a bembinkton nebo dokonce BADMINTON?

Potřebujete badmintonové kurty, kde můžete: pravidelně i nepravidelně hrát, trénovat a především si zasportovat společně se svými přáteli?

Doporučujeme vyzkoušet BADMINTON V HALE POLÁRKA. Hrajeme v nově KLIMATIZOVANÉ tělocvičně, kde jsou Vám k dispozici dva badmintonové kurty umístěné za sebou.

Stálý ceník

Rezervace kurtů ZDE

 

Půjčovna badmintonových raket je samozřejmostí, stejně jako sociální a šatnové zázemí. Kurty je možno využít jako víceúčelový sál, např. pro lekce zumby nebo firemní teambuildingy a turnaje.

Zde naleznete Návštěvní řád badmintonové haly a šaten a Podmínky rezervací a storno podmínky badmintonových kurtů.

 

PROČ HRÁT U NÁS?

Oba kurty jsou vybaveny klimatizací a jejich umístění za sebou omezuje „třecí“ hrací zóny. Hrajeme na moderním povrchu, kurt disponuje bodově pružnou litou polyuretanovou podlahou s pružnou podložkou z pryžového granulátu a dvojnásobným polyuretanovým nátěrem. Pro hru na kurtech prosím volte obuv s „bílou“ podrážkou určenou pro indoor sporty.

Pravidla hry (pro případ, že by ve vašich "bojích" nebylo něco jasné).

 

 CO JE TO BADMINTON?

… je to "nejrychlejší raketový sport" (nejvyšší naměřená rychlost smeče přesahuje 300 km/h) podle britského Badminton House v hrabství Gloucestershire (okolnosti proč tomu tak bylo nejsou zcela jasné). Badminton je individuální olympijský raketový sport. Je to atraktivní sport pro každého v každém věku. V dnešní době zažívá velký boom a je oblíbený širokou veřejností pro svoji nenáročnost na vybavení a také možnost hrát jak dvouhru, tak i čtyřhru.

Při hře dva protivníci (respektive dvě dvojice) přihrávají přes síť pomocí rakety opeřený (nebo plastový) míček a snaží se donutit protivníka k chybě. Chybou je zahrání míčku mimo vymezené území nebo neodehraní protivníkem správně zahraného míčku. Badminton je jedním z nejrychlejších raketových sportů. Hráč musí mít postřeh a výbornou kondici. Během jediného zápasu často naběhá až 4km.

 SPORTPLEX – KDYŽ CHCETE ŽÍT NAPLNO.  Umíme se postarat i o váš relax.

 

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci