Trh sportu


FRÝDEK-MÍSTEK LÁKÁ DĚTI NA SPORT. V POLÁRCE PŘEDSTAVÍ DESÍTKY SPORTOVNÍCH KLUBŮ 

Radnice ve Frýdku-Místku předvede dětem a rodičům sportovní kluby a spolky. Pod jednou střechou, v hale Polárka, se jich představí více než tři desítky.

Frýdecko-místecká radnice chce podnítit zájem dětí o sport. Na poslední květnový den připravila „Trh sportu“ na velké ploše v hale Polárka. Návštěvníci zjistí komplexní informace o možnostech sportování pro děti a mládež ve městě a zhlédnou ukázky sportů. 

„Každý rodič ví, jak důležité je podnítit v dětech zájem o nějakou rozvíjející, smysluplnou činnost, o to více o sport, který dítě komplexně zaměstná. Proto jsme požádali kluby a spolky o spolupráci,“ uvedl primátor Petr Korč (Naše Město F-M). 

Zájem projevilo 34 sportovních oddílů a kroužků, které fungují ve městě. Každý z nich dostane v hale prostor pro své stanoviště, vyjma hasičů, které návštěvníci najdou před budovou. 

„Jednotlivé oddíly představí svou činnost, a to ve formě ukázek daného sportu. Pokud někoho z návštěvníků určité sportovní odvětví zaujme, bude moct na stánku získat více informací a domluvit se na návštěvě klubu a začátku tréninků. Všechny děti a rodiče srdečně zvu,“ dodal primátor Petr Korč.

Trh sportu se uskuteční v pátek 31. května od 13 do 18 hodin a koná se zdarma. Vystoupení klubů bude uvádět moderátor. Malí návštěvníci při vstupu obdrží orientační plánek a drobnou pozornost.

 

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci