Házená


Čeští házenkáři zabojují ve Frýdku-Místku o EURO 2026

Velké finále reprezentační sezony je tady! Čeští házenkáři se naposledy v ročníku 2024/25 představí před domácím publikem a půjde o všechno.

V neděli 11. května od 18:00 nastoupí v hale Polárka ve Frýdku-Místku proti Belgii v rozhodujícím zápase kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2026.

V kvalifikační skupině 5 aktuálně drží český tým druhé místo, které zajišťuje vstupenku na evropský šampionát. Situace je ale stále otevřená – poslední duel s Belgií definitivně určí, kdo si zajistí místo mezi evropskou elitou.

Národní výběr pod vedením nových trenérů Michala Brůny a Daniela Kubeše v posledním domácím zápase v brněnské Winning Group Areně vzdoroval silnému Chorvatsku, kdy po poločase držel vyrovnaný stav 18:18. Nakonec však podlehl favorizovanému soupeři 29:35 před fantastickou kulisou "červeného pekla". Právě podpora fanoušků může být klíčovým faktorem i tentokrát.

Pro všechny příznivce bude u haly Polárka připravena od 14:00 velká fanzóna plná doprovodných aktivit. Chybět nebude stánek s oficiálním merchandise – dresy, šály, trička i další suvenýry. Malí i velcí fanoušci si přijdou na své v zábavných soutěžích a aktivitách.

Pojďte s námi zažít Last dance této sezony a podpořit české házenkáře v boji o postup na EURO 2026! Atmosféra bude elektrizující – buďte u toho!

Otevírací doba

Po-Ne 07:00 - 21:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci