CZECH DANCE TOUR 2024


Czech dance tour vás zve na regionální kolo taneční soutěže, která se po vydařeném loňském roce vrací opět do Haly POLÁRKA. 

Regionální kolo pro severní Moravu – Olomoucký a Moravskoslezský kraj proběhne v neděli 21. dubna 2024 v naší Hale POLÁRKA. 

"Modernímu tanci se věnují tisíce dětí, teenagerů i dospělých, kteří se sjíždí mimo jiné na tříměsíční taneční túru s názvem Czech Dance Tour. Po regionálních a zemských kolech se taneční skupiny se svými choreografiemi probojují do národního finále. Diváci se mohou těšit na vystoupení v tanečních stylech, jako jsou street dance, disco dance, art dance, free style, latino show nebo třeba cheerleaders. Některá vystoupení budou mít i show varianty s kulisami,“ zve diváky na Czech Dance Tour 2024 její pořadatel Martin Hladík, aktivní choreograf a absolvent pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka.

Doplňuje, že je pro veřejnost soutěž v moderních tanečních stylech příležitostí, jak se blíže seznámit s tím, co tanec obnáší fyzicky, časově i finančně. Třeba pro případ, kdy rodiče chtějí přihlásit děti do tanečních kroužků nebo se tanci sami věnovat. „Na každé regionální kolo přijede okolo padesáti trenérů, choreografů a tanečních lídrů. A právě s nimi si diváci mohou popovídat,“ vysvětluje Hladík.

Vstupenky na soutěž budu v prodeji až v den akce na pokladně haly Polárka.
Vstupné 300 Kč
Děti do 6 let zdarma


Zahájení soutěže 
je naplánováno na 10 hodinu a konec na 15:30.

Přijďte do Haly POLÁRKA zažít nepopsatelnou atmosféru a podpořit nejen frýdecko-místecké taneční školy a kluby.

WEBOVÉ STRÁNKY: www.czechdancetour.cz
FACEBOOOK: www.facebook.com/czechdancetour   
YOUTUBE: www.youtube.com/czechdancetour       
INSTAGRAM: www.instagram.com/czechdancetour 
TWITCH: www.twitch.tv/czechdancetour 
TIKTOK: www.tiktok.com/@czechdancetour

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci