Charitativní karneval na ledě 2024


Milí návštěvníci, zveme vás na zábavnou akci "Charitativní karneval na ledě," která se uskuteční v neděli 28. ledna 2024 v hale Polárka.

Karneval proběhne v čase od 9:00 do 10:30. Vstupné bude pro všechny v maskách ZDARMA! Pro návštěvníky bez masek platí standardní vstupné dle ceníku

Těšit se můžete na animátory v maskách, hokejisty HC F-M a maskota Fredyho, kteří budou zajišťovat zábavné aktivity jako jsou: střelba na bránu, slalom mezi kužely, výtvarný koutek a celé bruslení na dětské písničky.

Karneval na ledě poslouží také dobré věci. Během bruslení můžete přispět do kasičky na nemocného chlapečka Irije z Frýdku-Místku.


Jmenuji se Irijek Sladký.
Mám 4 roky. Od narození se potýkám s dětskou mozkovou obrnou, epilepsií,spastickou kvadruparézou - to znamená, že nedokážu ovládat své ruce a nohy. Jsem zcela závislý na pomoci maminky a tatínka.
Rehabilitační léčba je velmi nákladná, pojišťovna toho hradí mnoho, ale není to zcela dostačující, všechny neurorehabilitace, terapie jako např. hipoterapie a další musíme hradit sami.

 

Speciální poděkování patří partnerům naší akce: Rádio Blaník a Frýdecká skládka F-M.

  

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci