Stavba - Teplo - Energie - Auto - Zahrada - Hobby


Ve dnech 26. 5.-27. 5. 2023 se u nás v hale Polárka uskuteční již 15. ročník Frýdecko-Místeckého veletrhu. Veletrh pro celou rodinu, kde je hlavním tématem stavebnictví, bydlení a také zahrada a hobby. 

Plochu haly zaplní expozice vystavovatelů z oboru Stavba – Teplo – Energie – Zahrada – Hobby. Na tuto spíše technickou část veletrhu určenou především stavebníkům naváže prodejní sekce určená ženám pod názvem Žena a domov. Brány veletrhu budou otevřeny pro veřejnost v pátek od 9 do 18 h a v sobotu od 9 do 17 h. Vstup na veletrh je ZDARMA.

Frýdecko-Místecký veletrh je místem, kde návštěvník najde odpovědi na stále ožehavé otázky, kde a jak ušetřit za energie. Proběhne zde přednáška zástupce Státního fondu životního prostředí na téma: Jak na úsporné bydlení? Najdete zde také expozice v sekci Žena a domov, které jistě zaujmou nejednu ženu. Nebo si budete moci poslechnout jednu z dalších přednášek na téma: Domy dle Tradičního Feng Shui v souladu s přírodou a jeho obyvateli. Toto je je pár zajímavostí, na které se můžete těšit.

Máte zájem zde vystavovat? Více informací zde: Základní informace - FRÝDECKO-MÍSTECKÝ VELETRH - Stavba - Teplo - Energie - Auto - Zahrada - Hobby - OMNIS Olomouc a.s.

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci