HALA POLÁRKA, CENTRUM SPORTU VE STŘEDU MĚSTA


Hrajete stejně jako my BADMINTON nebo dokonce badbinton, begminton,
begbinton, bedbington i begminkton a bembinkton? 

Potřebujete badmintonové kurty, kde můžete: pravidelně i nepravidelně hrát, trénovat, a především si zasportovat společně se svými přáteli?  

Doporučujeme vyzkoušet a hrát badminton v hale POLÁRKA. Hrajeme v KLIMATIZOVANÉ tělocvičně, kde jsou k dispozici dva badmintonové kurty. 

Badminton je hra pro každého. Pro děti od útlého věku až po seniory nebo profesionální sportovce na olympijských hrách.

Tato hra se přizpůsobí vašemu tempu. Badmintonu nevadí ani slabší fyzická kondice, naopak ji pomůže vylepšit. Skoro bez povšimnutí naběháte až několik kilometrů a pořádně se zapotíte. Věkově pokročilí navíc potrénují odhad situace, taktické myšlení a zlepší schopnost soustředění. S badmintonem se snadno hubne a celkově zlepšuje nejen fyzické, ale i duševní zdraví.

Badminton je také skvělý pro svou nenáročnost na vybavení. Nemáte žádné vybavení? Nevadí! Přijďte si zahrát k nám do haly Polárka, raketu vám půjčíme a míčky máme k prodej na recepci.

V hale Polárka jde o velmi oblíbenou aktivitu, proto neváhejte a rezervujte si svoje termíny včas. Chcete trávit víkend aktivně? Máme pro vás dobrou zprávu, o víkendech si určitě svůj čas najdete. A to vše z pohodlí domova, nebo práce, když se s kolegy domluvíte na hře po vydatném obědě, nebo jako sportovní týmovou výzvu.  Zde si můžete zarezervovat svůj čas online: https://rezervace.halapolarka.cz/badminton/.


Kromě badmintonu má naše badmintonová hala další využití a tím je pravidelná úterní ZUMBA s Agnes Fajgl Závodskou. Na lekce zumby se nemusíte ani přihlásit dopředu. Latinsko-americké rytmy a svaly o kterých jste ani nevěděli, rozhýbáte každé úterý od 18 hodin v hale POLÁRKA.

 

Tím, ale naše aktivity v hale POLÁRKA nekončí… Věděli jste, že si u nás můžete zahrát PING PONG? 

Hrajeme na dvou stolech, které vám připravíme ve vstupním foyer haly POLÁRKA. Půjčovna pálek a prodej míčků je na recepci přímo v hale.  

Stolní tenis objednávejte na telefonním čísle +420 595 172 975, nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přijďte si zahrát denně v době od 08:00 do 20:00 hodin.

 

HALA POLÁRKA, CENTRUM SPORTU VE STŘEDU MĚSTA.

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci