Charitativní karneval na ledě 2023


Milí návštěvníci, zveme vás na zábavnou akci "Charitativní karneval na ledě," která se uskuteční v neděli 15. ledna 2023 v hale Polárka.

Karneval proběhne v čase od 9:00 do 10:30. Vstupné bude pro všechny v maskách ZDARMA! Návštěvníci bez masek budou platit standardní vstupné dle ceníku

Těšit se můžete na animátory v maskách, hokejisty HC F-M (Oskara Haase, Michala Ramika, Štěpána Macháčka) a maskota Fredyho, kteří budou zajišťovat zábavné aktivity jako jsou: střelba na bránu, slalom mezi kužely, výtvarný koutek a celé bruslení na dětské písničky.

Karneval na ledě poslouží také dobré věci. Během bruslení můžete přispět do kasičky na nemocného chlapečka Irije z Frýdku-Místku.

Pocházíme i žijeme ve Frýdku-Místku. Irij je tříletý chlapec, který od narození trpí těžkou formou dětské mozkové obrny. Po prvním roce života se u něj rozvinula také jedna z forem epilepsie, která se u něj projevuje zástavou dechu. Musíme jej tak mít neustále na očích. Je pro nás proto například těžké se někam dopravit autem, protože musíme vždy jet oba dva, abychom jej uhlídali. 

S Irijkem dojíždíme na nejrůznější lékařská vyšetření, speciální neurorehabilitace a jiné terapie. Cvičíme s ním také doma a pozorujeme malá zlepšení. To vše je pro nás časově, fyzicky i finančně velmi náročné. Za Vaši pomoc jsme ze srdce vděčni.

Vybrané finance využijeme na již zmíněné terapie, pomůcky nebo neurorehabilitace, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

                                                                                                           Kateřina Bařinová, maminka malého Irije

Speciální poděkování patří partnerům naší akce: Autodoprava Žvak a Frýdecká skládka F-M.

  

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci