Charitativní akce „Karneval na ledě“ proběhla letos už potřetí


Charitativní akce „Karneval na ledě“ v hale POLÁRKA má za sebou již třetí ročník.

Jsme rádi, že akce, kterou jsme připravili na základě Vašich podnětů vycházejících z dotazníkového průzkumu, může i nadále plnit svou zábavnou ale i pomocnou roli.

V neděli 14. ledna 2019 jsme na ledě přivítali jak klasické bruslaře, tak také návštěvníky v maskách. „Karneval na ledě“ byl svou náplní i termínem zaměřen na rodiny a mladší děti, pro hosty v maskách jsme připravili losování o dárkové poukaz. Všichni si mohli zabruslit v rytmu karnevalových tónů a malým bruslařům sekundovali na ledě animátoři v maskách slona, žáby, medvěda i tučňáka.

Na každé dítě čekal malý dárek v podobě pexesa, omalovánek či bonbonů a všichni hosté obdrželi při odchodu zdarma malý šálek kávy nebo punče.

Kromě pobavení měla akce také charitativní podtext. Návštěvníci, kteří přinesli víčka z PET láhví, přispěli na dobrou věc. Vysbíraná víčka jsme, stejně jako loni i předloni, předali Petru Adámkovi z Frýdku≈Místku, jemuž pomohou v úhradě jeho léčebných výloh. Celkem jsme letos dodali 67 kg těchto víček a Péťa si je osobně převzal přímo v hale. (bližší informace o Péťovi samotném: www.adamekfm.cz)

Do karnevalu se zapojili také hokejisté HC Frýdek≈Místek, kteří pro bruslaře připravili krátký sportovní program.  O střelbu na branky s Rosťou Martynkem, Milanem Mikulíkem a Honzou Zahradníčkem byl velký zájem.

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům akce a také našim partnerům, bez nichž bychom tuto akci nemohli realizovat. Děkujeme: statutárnímu městu Frýdek≈Místek, společnostem: Frýdecká skládka a.s. a DISTEP a.s., OC FRÝDA, firmě ŽVAK a kavárně U školky.

Již nyní se těšíme jednak na samotnou realizaci dalších letošních akcí v našich střediscích, ale hlavně pak také na všechny návštěvníky, jejichž zájem a podpora jsou pro nás tou nejlepší odměnou.

SPORTPLEX – KDYŽ CHCETE ŽÍT NAPLNO.

• fotografie naleznete zde: http://halapolarka.cz/fotogalerie/karneval-na-led-2019 

 

Otevírací doba

Po-Ne 07:00 - 20:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci