ČESKO x IZRAEL v házené mužů

ČESKO x IZRAEL v házené mužů

Kvalifikace EURO 2024 Finální bitva o kvalifikaci na ME v házené mužů i rozlučka s legendou a vy můžete být u toho.  Celkem 23 let v reprezentaci, teď velkolepá tečka. Jedna z největších házenkářských legend, Martin Galia, naposledy oblékne národní dres, s více než dvěma dekádami vzpomínek se rozloučí blízko rodné Ostravy, ve Frýdku-Místku. Českým házenkářům ale půjde proti Izraeli o hodně, hraje se o nasazení na evropský šampionát a případný ranking. Přijďte si užít další díl velkolepé házenkářské show.   Termín: NEDĚLĚ 30. 4. 2023 Čas utkání: od 18 hodin Místo: Hala POLÁRKA  Nákup vstupenek: https://www.ticketstream.cz/akce/cesko-x-izrael-kvalifikace-euro-2024-171023    Na utkání Vás zve CS HANDBALL, spol. s r.o.  

CZECH DANCE TOUR poprvé v hale Polárka

CZECH DANCE TOUR poprvé v hale Polárka

Czech dance tour vás zve na regionální kolo taneční soutěže poprvé do haly POLÁRKA.  Regionální kolo pro severní Moravu – Olomoucký a Moravskoslezský kraj proběhne v neděli 16. dubna 2023 v naší hale POLÁRKA.  "Modernímu tanci se věnují tisíce dětí, teenagerů i dospělých, kteří se sjíždí mimo jiné na tříměsíční taneční túru s názvem Czech Dance Tour. Po regionálních a zemských kolech se taneční skupiny se svými choreografiemi probojují do národního finále. Diváci se mohou těšit na vystoupení v tanečních stylech, jako jsou street dance, disco dance, art dance, free style, latino show nebo třeba cheerleaders. Některá vystoupení budou mít i show varianty s kulisami,“ zve diváky na Czech Dance Tour 2023 její pořadatel Martin Hladík, aktivní choreograf a absolvent pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka. Doplňuje, že je pro veřejnost soutěž v moderních tanečních stylech příležitostí, jak se blíže seznámit s tím, co tanec obnáší fyzicky, časově i finančně. Třeba pro případ, kdy rodiče chtějí přihlásit děti do tanečních kroužků nebo se tanci sami věnovat. „Na každé regionální kolo přijede okolo padesáti trenérů, choreografů a tanečních lídrů. A právě s nimi si diváci mohou popovídat,“ vysvětluje Hladík. Pro koho je taneční soutěž CZECH DANCE TOUR? Je vhodná pro všechny taneční skupiny, taneční školy a kluby. Motivuje celý kolektiv i samotné tanečníky k lepším výkonům. Přihlášení do soutěže přes registrační systém TANEČNÍHO SVAZU ČR provedete zde. Vstupenky na soutěž budu v prodeji až v den akce na pokladně haly Polárka. Zahájení soutěže je předběžně naplánováno na 11 hodinu.  Přijďte do haly POLÁRKA zažít nepopsatelnou atmosféru a podpořit nejen frýdecko-místecké taneční školy a kluby. WEBOVÉ STRÁNKY: www.czechdancetour.cz FACEBOOOK: www.facebook.com/czechdancetour    YOUTUBE: www.youtube.com/czechdancetour        INSTAGRAM: www.instagram.com/czechdancetour  TWITCH: www.twitch.tv/czechdancetour  TIKTOK: www.tiktok.com/@czechdancetour    

SPECIÁNÍ AKCE - Happy hour na ledovou plochu!

SPECIÁNÍ AKCE - Happy hour na ledovou plochu!

Speciální akce, jaká tady ještě nebyla. Využijte zvýhodněnou cenu na pronájem ledové plochy jen pro sebe!Udělejte si firemní team building ve sportovním duchu nebo vezměte své studenty a zabruslete si naposledy v této sezóně. HAPPY HOUR cena 3 000 Kč / hodina   původní cena 4 400 Kč / hodinaNabídka platí na tyto termíny: 14. 3., 15. 3., 16. 3., 20. 3. a 27. 3. 2023V čase od 8:15 do 9:45Rezervace možná na 60-90 minutK bruslení je možné přiobjednat také hudbu za 250 Kč/hod. a užít si tak bruslení naplno. Je možné pro vás otevřít i půjčovnu a brusírna bruslí, pokud vaše brusle už nejezdí jako dříve. Rezervujte si svou ledovou plochu v hale POLÁRKA přes email: polarka@sportplex.cz, nebo +420 595 172 975.

Přidáváme další bruslení

Přidáváme další bruslení

V NEDĚLI 19. BŘEZNA PŘIDÁVÁME DALŠÍ ODPOLEDNÍ BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI V ČASE 17:00-18:30.   Aktuální rozpis bruslení sledujte zde: https://www.halapolarka.cz/brusleni-verejnosti/

Čechomor 28. května 2019 v hale POLÁRKA


V minulém roce vydal Čechomor ke svému třicetiletému výročí nové CD Nadechnutí. Na něm se propojil s dechovým orchestrem Kumpanovi muzikanti, se kterým během roku 2018 společně absolvovali velice úspěšném turné po České republice. Letos na tento výjimečný úspěch navážou čtyřmi speciálními koncerty, z nichž se jeden z nich uskuteční ve Frýdecko-Místecké hale POLÁRKA. Na nich opět vystoupí spolu s Kumpanovými muzikanty a hostující zpěvačkou Martinou Pártlovou.

Koncert kapely Čechomor se v hale POLÁRKA uskuteční v úterý 28. května 2019.


VSTUPENKY JSOU K ZAKOUPENÍ ZDE

Více informací se dočtete ZDE 

Posíláme malou ochutnávku, 
tým Czechomor Agency s.r.o. 

 

  

  

 

 

Otevírací doba

Po-Ne 06:00 - 22:00

 

 

Kde nás najdete?

Hala Polárka

Na Příkopě 3726, Frýdek-Místek
738 01 Česká republika
GPS: 49°40'55.5"N, 18°20'51.7"E

Kontakt pro rezervaci